Calendario

Septiembre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

 
18 Dic 2015 - 15:17:31

Ankarada Boşanma Avukatı Bulmak

İyi boşanma avukatları hislerinizi anlamalıdır. Boşanma davası sreci zordur. O yzden dava boyunca size yardımcı olacak bir boşanma uzmanı avukat bulmanız n şarttır. yleyse en iyi bir boşanma avukatını nasıl bulabilirsiniz? Bunun yanında duruşmanız ekişmeli mi ya da anlaşmalı mı olacak?

Bununla birlikte boşanma davaları ne şekilde aılır şuna da dokunalım. Boşanma davaları iki şekilde aılmaktadır. Eğer taraflar ayrılma konusunda anlaşmışlarsa hakime mracaat etmeleri durumunda anlaşmalı olarak evliliğe son verebilirler. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırabilmenin gerekleşmesi iin birlikteliğin minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekmektedir. Eğer evlilik hayatı bir yıldan kısa devam etmiş ise eşler anlaşmalı biimde evliliği bitirmek amacıyla başvuruda bulunamazlar. Bu halde ekişmeli tarzda başvuruda bulunmak zorundadırlar. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırmak iin mahkemeye bir anlaşmalı boşanma protokol sunmaları gereklidir. Bu mutabakat metninin bir avukat vasıtasıyla dzenlenmesi faydalı olacaktır. Bunun ardından eşler aile mahkemesine ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini beyan etmelidirler. ekişmeli şekilde evliliği bitirmek iin bir boşanma sebebine ihtiya bulunmaktadır. Bu evliliğe son verme sebebinin haklı olması gerekmektedir. Ayrıca evliliği bitirme gerekesinin kanıtlanması lazımdır. Boşanma davasında davacı iddiasını her eşit kanıtla ispatlayabilir. rneğin telefon dkmleri delil olarak ileri srlebilir. ekişmeli ayrılma davası baya uzun srebilmektedir. Bu sreci hızlandırmak iin bir avukattan yardım istenmelidir.

Ankarada Boşanma Avukatı szcğ hi bir şekilde aklımıza gzel fikirler getirmez. Bunun nedeni toplumsal tecrbeler olabilir mi? Avukatların neredeyse hepsi iinde bulunduğumuz toplumu iyileştirmek sebebiyle karar vermemiştir avukatlık yapmaya. oğu boşanma avukatı , avukat olmaya para etkisiyle başlamıştır. Bu sebeple Ankarada avukatınızı belirlerken iyi araştırma yapmalısınız.

Bir ok boşanma avukatı var. Doğru boşanma avukatını ne şekilde seeceğim? Avukat bulurken en iyi zm arkadaşlarınızın tavsiyesidir. İkinci yol ise googledan araştırma yapmaktır. Eğer bu şekilde boşanma avukatınıza http://ankaraavukat.ra6.org/2014/11/15/bosanma-davasin-yalanci-taniklik/ karar verecekseniz bulduğunuz boşanma avukatını tavsiye eden internet blogları da aynı şekilde bulacaksınızdır.

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://ankarabosanmaviwj602.blogadoras.com/Primer-blog-b1/Ankarada-BoAYanma-AvukatA-Bulmak-b1-p3.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)